Наші можливості

Можливості та конкурентні переваги:


Компанія існує на ринку інжинірингових послуг c 2006 року та встигла накопичити колосальний інженерний досвід, популярність на ринку і впізнаваний бренд. Наша компанія успішно реалізувала безліч різних проектів в різних галузях промисловості на великих підприємствах України.

Компанія ТОВ «ЕNKOMM» за час своєї роботи організувала команду висококваліфікованих сервіс інженерів, які пройшли навчання на підприємствах-виробниках по монтажу, пуско - налагодження та ремонту відцентрових і плунжерних насосів і компресорів, мають досвід експлуатації іншого технологічного обладнання, завжди готові надати повноцінну сервісну підтримку у всіх областях України.

Ринок інноваційного обладнання знаходиться в стадії росту і деякі інжинірингові компанії можуть запропонувати своїм клієнтам повний комплекс послуг з впровадження та сервісного обслуговування такого обладнання. Більш того, обладнання, що поставляється нашої компанією, дозволяє контролювати / зменшувати витрати енергоресурсів, що є для наших споживачів - економічною вигодою.

Компанія чудово обізнана про останні передові розробки провідних виробників промислового устаткування, з багатьма з яких у компанії склалися стабільні партнерські відносини.

Інжинірингова компанія ТОВ «ЕNKOMM» завжди прагне поставити обладнання високої якості, оснащувати як промислові підприємства України так і кінцевого споживача інноваційним надійним обладнанням і мати індивідуальний підхід до вартості інжинірингових послуг для кожного клієнта.

Компанія має безліч клієнтів, які давно користуються власними технічними розробками і сервісними службами компанії. Звернення замовників до нас в першу чергу означає індивідуальний підхід, детальне вивчення завдань, тісний контакт з клієнтом на кожному етапі виконання роботи, висунення нестандартних інженерних пропозицій і оптимальних рекомендацій.Замовити консультацію

Замовити проектування

Замовити поставку обладнання

Замовити монтажні роботи

Замовити сервісне і гарантійне обслуговування

Замовити альтернативні джерела енергії