Альтернативна енергетика_new

Джерела альтернативної енергії

Після початку промислового видобутку нафти та газу у середині 19ст. темпи їх споживання з кожним роком тільки зростали. Нафта та газ стали основою паливно-енергетичного балансу у світі, вони зайняли непохитні позиції в якості соновних енергоносів. Проте їх запаси не безкінечні і колись настане той час, коли видобувати вже буде нічого. Вже в наш час ціни на паливо з невідновлювальних видів сировини досить високі і продовжують зростати. Окрім того, спалення палива має ще один суттєвий недолік - шкідливі викиди. Саме в таких умовах останнім часом все більше зростає інтерес до використання альтернативних джерел енегрії - сонця, вітру, геотермальної енергії.

\"Монтаж

Найбільшого розвитку в наш час досягли технології, що використовують сонячну енергію як для забезпечення електроенергією так і для опалення помешкань. До таких технологій належать сонячні панелі та сонячні колектори.

Сонячні панелі (фотоелектричні панелі) - призначені для генерування електричної енергії під впливом світла. Окрім самих панелей, доцільніше використовувати їх разом з акумуляторами, які підзаряджаються, коли світла достатньо і віддають заряд, коли освітлення не достатньо для генерування.

Існує три схеми підключення сонячних панелей:

  • гібридна схема - вироблена електроенергія від панелей через гібридний інвертор подається в домашню мережу разом з електроенергією, що надходить з зовнішньої мережі. При використанні акумуляторів може бути автономною;
  • автономна - вироблена електроенергія використовується для заряду акумуляторів, від яких через інвертор потрапляє в домашню мережу;
  • мережева - працює таким же чином, як і гібридна, а надлишки виробленої електроенергії можна продавати по \"зеленому тарифу\".


Сонячні колектори (геліосистеми) - призначенні для нагріву теплоносія за рахунок сонячної енергії. Використовуються для гарячого водопостачання та опалення.

Існує 2 типи сонячних колекторів - пласкі та вакуумні.

  • плаский сонячний колектор - має пласку форму, складається з поглинаючого шару, захисного покриття та ізолюючого шару. Здатні нагрівати теплоносій до температур близько 190—200 °C;
  • вакуумний сонячний колектор - складається з трубок, де між зовнішньою прозорою та внутрішньою, з нанесеним спеціальним покриттям, вакуум. Завдяки вакууму вдається зменшити втрати тепла та підвищити ККД колектора. Такі колектори здатні нагрівати теплоносій до температур 250—300 °C;

Кожний тип колеторів має свої переваги та недоліки. Так, до основних переваг пласких колекторів можна віднести здатність очищуватися від снігу взимку, можливість встановлювати під будь-яким кутом та менша вартість. В той же час до переваг вакуумних колекторів зарахувати можливість нагрівати теплоносій при мінусових температурах до -30 °C та більший ККД.


Наші спеціалісти радо допоможуть підібрати сонячні панелі, сонячні колектори та необхідне супутнє обладнання, яке задовільнить ваші потреби. Ознайомитися з асортиментом обладнання та цінами на нього ви можете відвідавши наш магазин.


Окрім того, ми також здійснюємо монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, вартість яких прораховується окремо.

Заказать обратный звонок

Замовити консультацію

Замовити проектування

Замовити поставку обладнання

Замовити монтажні роботи

Замовити сервісне і гарантійне обслуговування

Замовити альтернативні джерела енергії