про нас

ТОВ «Енкомм»

Інжинірингова компанія з багаторічним досвідом реалізації безлічі проектів, який дозволяє вирішувати завдання будь-якого рівня складності. Основними складовими діяльності компанії є професіоналізм, науковий підхід і інноваційна складова.

Співробітники «Енкомм» - працівники з профільною освітою, високою кваліфікацією, відповідальністю і великим досвідом роботи, які завжди керуються тільки перевіреними даними і розрахунками, використовуючи в своїй діяльності всі переваги останніх інноваційних технологій відповідно до вимог «Державних будівельних норм і правил».

Компанія є офіційним представником багатьох провідних вітчизняних і світових виробників електрообладнання, систем блискавкозахисту та заземлення, кабельно-провідникової продукції та альтернативної енергії.

ЕНКОММ - інжинірингова компанія на ринку послуг з 2006 року. Реалізація та обслуговування проектів будь-якої складності завжди на вищому рівні. Будучи клієнтами «Енкомм», клієнти отримують професійне та своєчасне виконання поставлених завдань будь-якої складності з урахуванням всіх побажань.

                 


Замовити консультацію

Замовити проектування

Замовити поставку обладнання

Замовити монтажні роботи

Замовити сервісне і гарантійне обслуговування

Замовити альтернативні джерела енергії