Альтернативна енергетика

Джерела альтернативної енергії

Сучасний ритм життя і зростання цін на електроенергію змушують задуматися про потреби пошуку альтернативних джерел енергії. Одним з таких джерел є сонячна енергія. Сьогодні люди віддають перевагу цій технології, розміщуючи сонячні установки для нагріву води, електропостачання будинків, офісів, підприємств сільськогосподарського призначення, обігріву приміщень, а також для продажу електроенергії в централізовану зовнішню мережу по «зеленому» тарифу.

Сучасні альтернативні види опалення досить різноманітні: це котли, що працюють на твердому або рідкому паливі або біо паливі; теплові насоси, що використовують геотермальну енергію; сонячні колектори, які використовують теплову енергію сонця.

Вартість послуг розраховується індивідуально. 

Монтаж енергосистем

Ми пропонуємо тільки оптимальні рішення для установки альтернативних систем енергії і теплопостачання, оскільки кожен замовник індивідуальна у своїх потребах.

Наші фахівці також допоможуть вам спроектувати, прорахувати, встановити автономне вуличне освітлення за рахунок сонячних батарей і укомплектувати систему освітлення усіма необхідними елементами для надійної і довговічною роботи. Наша компанія допоможе вам повністю укомплектувати систему, здійснити доставку комплектуючих матеріалів, провести монтаж і виконати пусконалагоджувальні роботи.

Ми пропонуємо

  • продаж і монтаж моно- і полікристалічних фотопанелей і супутніх комплектуючих
  • поставка та монтаж систем автономного та резервного безперебійного електропостачання
  • облаштування електростанцій з використанням сонячної енергії
  • поставка та монтаж систем нагріву води з використанням сонячних колекторів
  • продаж та встановлення теплових насосів
  • установка автономного вуличного освітлення

Тепловий насос

Тепловий насос є екологічно чистим і економним способом обігріву будинку, а також унікальним джерелом теплової енергії, здатним отримувати енергію з відновлюваних природних джерел. Наші фахівці встановлюють різні види теплових насосів: «грунт-вода», «вода-вода», «повітря-вода», «повітря-повітря».     Використовуються вони також для обігріву підлог, стін і функціонують як системи антиобледеніння.
Сонячний колектор

Основний джерела нагріву для системи гарячого водопостачання, яка поглинає сонячну енергію абсорбером, і передавального її теплоносія. Геліосистеми ми рекомендуємо використовувати для сезонного нагріву води в басейнах, для гарячого водопостачання в приватних будинках, душових в пансіонатах, на виробничих і сільськогосподарських підприємствах. Термін окупності такої системи - 2-3 роки.


Сонячні батареї

Установка фотопанелей (сонячних батарей) надійних брендів - моно- або полікристалічних, або їх комбінації, що є більш ефективним підходом. Існують різні схеми установки, наприклад, на даху будинку або на земельній ділянці, в залежності від особливостей об\\\'єкта, що потребує споживанні електроенергії.
Замовити консультацію

Замовити проектування

Замовити поставку обладнання

Замовити монтажні роботи

Замовити сервісне і гарантійне обслуговування

Замовити альтернативні джерела енергії