Алмазне свердління

Алмазне свердління - різання залізобетону, цегли, асфальту

Наша компанія надає професійні послуги з алмазного буріння (свердління) технологічних отворів, а також алмазної різання прорізів в фундаменті, стіни і стелі з цегли, природного каменю, бетону та залізобетону будь-якої ступеня армуванні.

У своїй роботі ми використовуємо висококласний інструмент, що дозволяє ефективно і в мінімальні терміни реалізовувати побажання замовника.

Вартість послуг розраховується індивідуально. 

Технологія

Суть технології алмазного буріння (свердління) і алмазного різання полягає в використанні унікальних механічних характеристик алмазу - ріжучакромка інструменту формується з алмазосодержащих сегментів (алмазна крихта, «спечена» з металевим сполучною компонентом - «матрицею»). 

В процесі роботи, за рахунок високих абразивних властивостей алмазосодержащих сегментів, відбувається локальне безударное руйнування оброблюваного матеріалу в зоні різу. Одночасно йде поступовий знос матриці, завдяки чому на поверхні сегментів весь час з'являються нові алмази і не відбувається «затупления» робочої кромки інструменту.

Переваги

    Важливо відзначити, що Алмазне свердління отворів і алмазна різання забезпечує повну відсутність ударно-динамічних навантажень, вкрай негативно впливають на характеристики міцності залізобетону і накладають серйозні обмеження на можливість проведення робіт із застосуванням традиційних технологій у вже експлуатованих (в т.ч. житлових) приміщеннях.

    Низький рівень шуму і запиленості - також важливий фактор, який зумовлює перевагу використання алмазного інструменту в порівнянні з виробництвом аналогічних робіт перфоратором і / або відбійним молотком.

    Мінімум витрат часу - це ще одна перевага застосування технологій.

Замовити консультацію

Замовити проектування

Замовити поставку обладнання

Замовити монтажні роботи

Замовити сервісне і гарантійне обслуговування

Замовити альтернативні джерела енергії