Системи автоматичного поливу

Автоматизоване зрошення

Дана система сьогодні має широке застосування в ландшафтному дизайні і являє собою автоматизований процес зрошення, що забезпечує регулярний і ефективний полив зелених ділянок та газонів. Автополив, як правило, використовується на присадибних ділянках і дачах, а в міських умовах - поблизу торгових і офісних центрів. Забезпечений широкою палітрою комплектуючих матеріалів для автоматичного і напівавтоматичного системи зрошення, зручний в застосуванні, автоматичний полив є незамінним помічником в якісному догляді за зеленими насадженнями.

Ми пропонуємо різні варіанти якісного та ефективного поливу ділянок з будь-яким типом зелених насаджень, а наші фахівці проведуть комплексну установку і запуск індивідуально підібраною для вас системи поливу.

Вартість послуг розраховується індивідуально. 

Установка системи

Ми розробимо для вас індивідуальний проект, з урахуванням специфіки вашої ділянки (ландшафту, виду зелених насаджень), а також прислухаючись до ваших особистих побажань. Наступним етапом є прокладка труб, їх підключення і подальша установка дощовиків. Фіналом стане перевірка, налагодження та запуск системи.

Система автополиву досить легка в управлінні і не вимагає спеціальних навичок - ви легко можете перевстановити настройки в разі потреби. Не варто також забувати про необхідність консервації системи на зимовий період, що є запорукою її збереження та безперебійної роботи протягом довгого періоду.

Ми пропонуємо

  • установку системи автоматичного поливу «під ключ»
  • консультування і грамотний підбір фахівцем обладнання для поливу
  • проектування автоматичного поливу на ділянці
  • продаж всіх видів систем автополиву
  • гарантоване сервісне обслуговування
  • збірку, монтаж обраної поливальної системи (крапельного поливу, крапельного зрошення, поливу газону)
  • проектування системи крапельного поливу
  • програмування

Переваги автоматизації поливу

Істотна економія вашого часу - забудьте про довгій роботі зі шлангом на ділянці.

Автоматизація процесу: система повністю автономна і не вимагає втручання в зв'язку з погодними змінами. Запрограмована на сезон, вона інтуїтивно контролює обсяги і регулярність поливу ділянки.

Збереження ландшафту: монтажні роботи проводяться на глибині до 40 см, що не приведе до зміни зовнішнього вигляду ділянки і не заважає догляду за зеленими насадженнями.

Оптимальність і економія енергії: рівномірний розподіл води виключає надлишок або нестачу води на ділянці, а також помітно скорочує загальний час поливу.

Типи встановлюваних систем

Мікрозрошення - універсальна система, що забезпечує полив декоративних і городніх рослин на присадибних ділянках.

Крапельний тип поливу - високоефективне зрошення безпосередній прикореневій системи рослин завдяки волозі, яка порційно надходить до коріння по трубопроводах і емітерів. Такий тип поливу істотно знижує витрату води, а також в 3-4 рази зменшує норми супутнього введення мінеральних добрив. Найбільш помітний ефект застосування крапельного поливу в парниках і теплицях, а також на виноградниках і декоративних квіткових насадженнях.

Система автополиву газонів дощуванням - ідеальна технологія із застосуванням стаціонарних висувних дощовиків.

 

Замовити консультацію

Замовити проектування

Замовити поставку обладнання

Замовити монтажні роботи

Замовити сервісне і гарантійне обслуговування

Замовити альтернативні джерела енергії