Будівництво бань і саун

Бані та сауни під ключ

Бані та сауни сьогодні дуже затребувані. Комплектація і монтаж парної вимагають особливої ретельності, адже якість роботи має гарантувати не тільки комфорт при відпочинку, але і безпеку в першу чергу.

З огляду на те, що будівництво бань і саун набуває широкої популярності, дуже важливо вибрати правильного підрядника, який забезпечить якісні послуги з їх комплектації, виготовлення і монтажу. Компанія «ЕНКОММ» гарантує високий рівень сервісного обслуговування та професіоналізм своїх фахівців, які своєчасно, якісно і з високим ступенем надійності проведуть комплекс робіт з будівництва вашої бані або сауни.


Вартість послуг розраховується індивідуально до замовлення клієнта! 


Проектування та будівництво

Всі роботи з монтажу бань і саун проводяться за сучасними будівельними технологіями і з використанням матеріалів найвищої якості: пиломатеріалів, засобів для захисту деревини, ізоляційних матеріалів, електрофурнітури, димохідних систем і т.д. Ми беремо на себе відповідальність у встановлені терміни професійно виконати монтаж, провести пусконалагоджувальні роботи і тестування, після чого передати замовникові готову до використання сауну. Довіряючи нам облаштування сауни «під ключ», ви економите час і отримуєте приємний результат за розумну оплату.

Ми пропонуємо

  • проектування, виготовлення і монтаж саун і бань
  • консультування фахівців, грамотний підбір обладнання для парильних приміщень
  • повну і часткову комплектацію
  • продаж і доставку дерев'яних печей і електропечей
  • облаштувння хамамів, римських лазень і т.д. відповідно до традицій
  • облаштування соляних кімнат і SPA-зон

 

 


Замовити консультацію

Замовити проектування

Замовити поставку обладнання

Замовити монтажні роботи

Замовити сервісне і гарантійне обслуговування

Замовити альтернативні джерела енергії