Системи вентиляції і кондиціонування

Системи мікроклімату

Для створення сприятливого мікроклімату з підтриманням необхідного рівня температури, вологості і озонування використовують системи кондиціонування і вентиляції. Устаткування, що забезпечує сучасний підхід до вирішення цього завдання, встановлюється як в житлових, офісних, так і промислових приміщеннях.

Повітряне кондиціонування забезпечується підтримкою встановлених параметрів повітря в закритому приміщенні. До таких відносяться швидкість руху повітря, його вологість, температура і чистота. Оптимальне кондиціонування забезпечує найбільш прийнятні кліматичні умови для комфортного самопочуття людей, а також для ведення технологічних процесів в даному приміщенні.

Вартість послуг розраховується індивідуально. 

Сучасне обладнання

У нашій роботі ми застосовуємо останні розробки провідних світових виробників, з використанням матеріалів найвищої якості. Продуктова лінійка обладнання варіюється від побутової серії до промислових систем.

Серед наших послуг - оптимізація існуючої системи, шеф-монтаж і пусконалагоджувальні роботи. Ми також займаємося встановленням рекуператорів для регулювання температурного режиму в залежності від сезону, зберігаючи енергетичну складову повітря і його іонний склад. Дана система вентиляції є децентралізованою і не має фільтрів, а завдяки мідним теплообмінникам вона знезаражує повітря і робить його якість подібним повітрю ззовні.

Комплекс робіт

  • складання проекту систем кондиціонування і вентиляції в житлових будинках і квартирах, промислових будівлях і спорудах
  • монтаж вентиляційних установок для бань і саун
  • консультація експертів з підбору обладнання, враховуючи конструкційні та цільові особливості будівлі
  • індивідуальна специфікація і підбір комплектації пристроїв, обладнання та матеріалів для системи кондиціонування та вентиляції
  • підбір обладнання, яке відповідає потребам замовника
  • якісний монтаж систем промислового та побутового використання
  • обслуговування і ремонт вентиляційних і кондиційних систем

  


Монтаж кондиционеров

Компания ЕНКОММ осуществит профессиональный монтаж кондиционера, предлагая при этом положиться на опыт и профессионализм наших специалистов. Мы имеем опыт работы с различными системами кондиционирования и всегда можем заручиться за конечный результат работы. Принцип нашего взаимодействия с клиентами основан на полном доверии и решении всех возникающих в процессе сотрудничества вопросов. Вы сможете получить помощь в выборе кондиционера и производителя, а также заручитесь гарантией не только на само оборудование, но и на все виды проводимых работ. 
Замовити консультацію

Замовити проектування

Замовити поставку обладнання

Замовити монтажні роботи

Замовити сервісне і гарантійне обслуговування

Замовити альтернативні джерела енергії